Ford Puma

Ford Puma

Sportowa, drapieżna i pobudzająca zmysły z wyjątkowo przestronnym i komfortowym wnętrzem, wykończonym z dbałością o każdy detal.

Niezwykle pojemny bagażnik z innowacyjnym megabox, pozwoli przewieźć pionowo przedmioty o wysokości nawet 115 cm.

Dynamiczne, oszczędne i wielokrotnie nagradzane silniki ECOBOOST, również z automatyczną dwusprzęgłową skrzynią biegów Powershift, to niskie koszty eksploatacji i mnóstwo przyjemności z prowadzenia w mieście i w trasie.

Limitowana wersja VIVID RUBY jeszcze bardziej pozwoli wyróżnić się w tłumie.

Korzystaj z życia i poruszaj się tak, jak lubisz w przestronnym i komfortowym SUV-ie Fordzie Puma.

Teraz w cenie Forda Puma zyskujesz:
PAKIET 4 LATA OCHRONY, FORD PROTECT, GWARANCJA I SERWIS oraz 1 rok ubezpieczenia.


 • Ford Puma
 • Ford Puma

  PAKIET 4 LATA OCHRONY: FORD PROTECT,
  GWARANCJA I SERWIS W CENIE
  1

  1 ROK UBEZPIECZENIA W CENIE2

  Zyskaj do: 21 000 PLN3

  Cena od: 99 900PLN4

  Rata dla Firm od: 949 PLN netto/mies.5
  w Ford Leasing Opcje

  Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM, M6 w wersji Titanium X, Euro 6.2: 5.4-6.0 l/100 km; 122-135 g/km.

  CennikZapytaj o szczegółyPoznaj model • [1] „Pakiet 4 lata ochrony – Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie” obejmuje 2 lata gwarancji, umowę Ford Protect w wariancie 4 lata / 80 000 km, Kontrakt Serwisowy w wariancie 4 lata / 80 000 km. Niniejsza propozycja dotyczy roku modelowego MY2023.75. Szczegółowe warunki programów można znaleźć na Kontrakty Serwisowe.

  [2] Program Ford Ubezpieczenia - oferta specjalna (Ubezpieczenie w cenie pojazdu) prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły oferty zawarte są w SWU Ford Ubezpieczenia nr 121/2022 oraz OWU AC KOAC-O12 10/22, dostępnych na stronie https://www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskiePropozycja. "Pierwszy rok ubezpieczenia w cenie" dotyczy pierwszego roku użytkowania pojazdu i wliczona jest w cenę pojazdu. Niniejsza promocja jest ograniczona w czasie lub do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją, dotyczy wyłącznie Forda Kuga z roku modelowego 2023.25. Skierowana jest do klientów detalicznych, firm i osób prowadzących działalność gospodarczą z wykluczeniem działalności i usług jak: taxi, przewóz osób i towarów, wynajem samochodów. Szczegóły propozycji oraz zakres ograniczeń i wykluczeń dostępne są u dealerów Forda. Niniejsza propozycja ważna jest w chwili przygotowania cennika i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. 

  [3] Propozycja korzyści finansowej jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM, M6 w wersji ST-Line X. Propozycja zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda oraz korzyść finansową w kwocie 4 000 PLN brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia [Premia za odkup] i dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Propozycja limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Decyzja o odkupie pojazdu od klienta podejmowana jest przez dealera na podstawie oględzin i analizy stanu technicznego pojazdu.

  Korzyść finansowa 21 000 PLN dotyczy tylko wybranych wersji wyposażenia (ST-Line X, ST, ST-X, Vivid Ruby Edition Forda Puma dla roku modelowego MY2023.25 lub nowszego. 

  [4] Cena podana dla Forda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM, M6 w wersji Titanium. Cena promocyjna uwzględnia rekomendowaną cenę detaliczną brutto pomniejszoną o rabat od firmy Ford Polska i sugerowany rabat od Autoryzowanego Dealera Forda. Propozycja dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Cena promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

  [5] Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wskazana rata leasingu w Ford Leasing Opcje nie zawiera podatku VAT i została sporządzona w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M , która w dniu 05.05.2023 roku wynosiła 6,87 %, powiększoną o marżę, opłatę wstępną 20%, okres leasingu 47 miesięcy oraz przebieg 20 tys. km rocznie. Wartość wykupu uzależniona jest od wybranego modelu. Wysokość rat może ulec zmianie w przypadku zmiany stawki WIBOR 1M. Propozycja leasingu adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły dostępne u Sprzedawców Forda. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Ford Leasing Opcje jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o., oferuje swoje usługi we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. w sieci dealerskiej Ford. Ford jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.


Promocje

 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  Ford Mustang Mach-E

  Ford Mustang Mach-E
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma

  Ford Puma
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Kuga

  Ford Kuga
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  SERWIS

  SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD

  SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD
 • Promocja kończy się: 31.08.2023

  SERWIS

  Moc hamowania, na której możesz polegać

  Moc hamowania, na której możesz polegać
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Pokaż najnowsze promocje Carrara
Pokaż najnowsze promocje Carrara

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od CarraraOpinie